V Rakšicích se nejlépe vedlo mládeži

V Rakšicích se nejlépe vedlo mládeži

V Rakšicích u Moravského Krumlova pokračovala Orelská běžecká liga a tím pádem bylo jasné, že se tam z naší běžecké party mladých objeví hodně závodníků.

Samozřejmě je potřeba je pochválit za to, že se nebojí vyrazit na závody a hlavně také za bojovnost, kterou pokaždé při svých startech předvádějí.

To je myslím ta nejcennější devíza.

Rakšice

Mezi mládeží měla naše tréninková skupina docela slušné a úspěšné zastoupení.

Anežka Halasová mezi staršími děvčaty na dlouhé trati 400m obsadila 11. místo, ale ze svého ročníku byla nejlepší.

Monika Trojancová tentokrát na nejlepší nestačila, ale bojovala.

Stela Tomanová si mezi staršími děvčaty zkušeně pohlídala 3. místo, když o ještě lepší umístění přišla ve finiši.

Filip Křížek obsadil na trati 1,15 km slušné 5. místo.

Vojta Halas absolvoval svůj závod s mladšími žáky.

Ve starších žákyních na trati 1,5 km byla velká konkurence 19 děvčat, ale naše běžkyně se neztratily.

Nejlepší byla Anička Halasová (která pěkně oslavila svoje narozeniny) na 5. místě.

Za ní se seřadily Anetka Veselá.

A Iveta Trojancová, všechny porazily své největší soupeřky Kolegarovy.

V hlavním závodě na 11 km Petr Halas obsadil mezi muži nad 40 let 10. místo.

Jaroslav Trávníček mezi padesátníky skončil šestý.

Slatina

Ve Slatinském krosu startovala v neděli Denisa Machalová. Na náročném terénu vybojovala páté místo ve své kategorii.

Je vidět, že se nám daří ve všech kategoriích. To je dobře, protože to odráží správnou cestu, po které členové AK Drnovice teď již i ve spolupráci s Orlem Vyškov jdou.