V pohárech za loňský rok se nám dařilo. Anička Halasová a Denisa Machalová zvítězily v MSBP mezi dorostenkami a juniorkami

V pohárech za loňský rok se nám dařilo.

Anička Halasová a Denisa Machalová zvítězily v MSBP mezi dorostenkami a juniorkami

Začátkem roku se vždy hodnotí na slavnostních akcích celoroční soutěže za uplynulý rok a je třeba říct, že jsme si tam vedli loni naprosto skvěle.

Moravsko – Slovenský běžecký pohár

Tradičně ve Gbelích na Slovensku proběhlo za velké slávy vyhlášení Moravsko – Slovenského běžeckého poháru. Tam si holky vedly skvěle.

Anička Halasová ovládla již počtvrté kategorii juniorek.

Denisa Machalová pak triumfovala mezi dorostenkami.

Irena Pospíšilová pak jen díky malému počtu absolvovaných závodů obsadila mezi nejmladšími ženami třetí místo.

Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje

I v této soutěži jsme měli své zastoupení mezi nejlepšími.

Marie Hynštová v kategorii žen nad padesát let obsadila druhé místo.

Zuzana Svobodová pak v nejmladší kategorii skončila třetí.

Okresní blanenská liga

Také zde jsme válcovali soupeře.

Lukáš Koudelka vybojoval až díky druhé polovině seriálu celkové druhé místo.

Patrik Bejček stál na stupních vítězů hned vedle něho na třetím místě.

A ještě tu máme souhrn dalších výsledků ze sobotních a nedělních závodů

Jeseníky

Na Paprsku v Jeseníkách se rozjela běžkařská sezóna a také tam stáli na startu borci z AK Drnovice.

Jaroslav Trávníček dojel ve své kategorii čtvrtý.

Blanka Neubauerová pak vybojovala šesté místo v kategorii.

Ostrava

V ostravské hale se opět představily naše starší žákyně na halových závodech.

Fantasticky si vedla Iveta Trojancová v běhu na 800 metrů. Zvítězila ve svém rozběhu v novém osobním rekordu 2:38,99. Na závěr časového pořadu si ještě zaběhla 150 metrů. A opět předvedla skvělý výkon. Časem 21,55 si i na této trati vytvořila nový osobní rekord.

Na 60 m překážek a  na trati 800 metrů se v Ostravě představil také Filip Křížek. Je to dobře, bude mít motivaci na sobě dál pracovat.

Anička Halasová pak zaběhla letošní první půlku za 2:42,96 a 300 metrů za 48,33, což jsou na zahájení sezóny také výborné výkony.

Je vidět, že se nám daří celý rok. Výsledky těchto seriálů to jenom potvrzují.