V Moutnicích se dařilo našim mladým nadějím

V Moutnicích se dařilo našim mladým nadějím

V Moutnicích se do závodění vrhli Orlové, takže tam samozřejmě stáli na startu mladé naděje z naší  tréninkové skupiny.

Moutnice

Matěj Halas v kategorii 2012/13 bojoval hlavně s kalužemi, mezi kterými spíš kličkoval, než aby běžel rovně a doběhl na 7. místě.

Anežka Halasová se nechala na startu zavřít a na 50m sprintu se s tím už pak nedá moc dělat, ale i tak obsadila pěkné 6. místo.

Stejně tak zaspala na startu i Monika Trojancová, která se ovšem stačila už na 200 m trati dotáhnout drtivým finišem aspoň na druhé místo.

Maja Tomanová se rvala o bednu, ale nakonec z toho bylo čtvrté místo.

Stela Tomanová si s přehledem a s náskokem doběhla pro vítězství.

Filip Křížek si tak doběhl pro pohodlné prvenství ve své kategorii.

Vojta Halas zvládl trať starších žáků a doběhl si pro 2. místo.

Závod dorostenek byl napínavý od startu až do cíle. Všechny první 3 závodnice se vešly do jedné sekundy.

Zvítězila Iveta Trojancová, která si v průběhu závodu udělala malý náskok a ten uhájila až do cíle.

Za ní ovšem mocně finišovala Anička Halasová, což jí vyneslo třetí místo.

Petr Halas běžel 2km, to byl podle něho brutální sprint. Ale jeho konečné 4. místo je super a čas 6:57 taky dobrý.

No a Jana Halasová si zašla  pro radost z pohybu lidový běh.

A ještě v soutěži jednot vyškovští Orli obsadili skvělé 2. místo.

Je vidět, že mládež z naší tréninkové skupiny to bere vážně a díky tomu se jim takhle skvěle daří.