V Moravských Budějovicích jsme okupovali stupně vítězů

Letošní Orelská běžecká liga skončila závodem Běh pátera Václava Kosmáka v Moravských Budějovicích a mládež z naší tréninkové skupiny se tam pořádně činila. Navíc se dařilo i dospělým borcům z AK Drnovice.

Moravské Budějovice

Matěj Halas se snažil a nakonec z toho bylo šesté místo v kategorii.

Anežka Halasová přestože trošku zaspala na startu, tak ztrátu dohnala a dokázala zvítězit.

Kousek za ní pak doběhla druhá po bojovném výkonu Sabinka Havlíčková.

Vojta Halas běžel závod na200m a byl spokojený.

Monika Trojancová bojovala, ale se špatným startem na 200 metrů se už žádný zázrak nepovede. I tak skončila čtvrtá.

Rafael Provazník nejdřív dokázal doběhnout ve své kategorii v mrtvém závodě na třetím až čtvrtém místě.

Pak se postavil na start dorostu na 2km a doběhl tam druhý.

Gabriel Provazník také ve své kategorii skončil druhý.

Filip Křížek trochu potrénoval od začátku školního roku a je to poznat. Hned tam zvítězil v mladších žácích.

Iveta Trojancová pak bez potíží vyhrála ve starších žákyních.

Terka Havlíčková už má také něco naběhané a je to vidět. Skončila třetí.

Anička Halasová měla potíže kvůli nachlazení a ve studeném vzduchu se problémy ještě zhoršily, tak nakonec doběhla na čtvrtém místě.

Petr Halas v lidovém běhu na 5,275 km zabojoval a celkově skončil třetí, mezi muži pak druhý.

Markéta Havlíčková pak na této trati doběhla mezi ženami na čtvrtém místě.

A samozřejmě vrcholem byl výkon Niny Bartoňkové, jak jsem již psal včera, která tam vyhrála mezi ženami na trati půlmaratónu.

Tak úspěšnou výpravu jsme dlouho nikde neměli. Až mi svítí oči radostí.