Irena Pospíšilová první v Břeclavi, Tomáš Steiner druhý a Silvie Divišová první v Moravském Krumlově

Irena Pospíšilová první v Břeclavi, Tomáš Steiner druhý a Silvie Divišová první v Moravském Krumlově

Irena Pospíšilová první v Břeclavi, Tomáš Steiner druhý a Silvie Divišová první v Moravském Krumlově

Opět tu máme přehled výsledků našich členů ze závodů, které proběhly o tomto víkendu.

Zatímco já blbec trpěl v nemocnici.

 

Holešov

Ještě mi unikl výsledek Simony Grulichové z 5. října, která s přehledem zvítězila ve své kategorii v Nočním běhu v Holešově a mezi ženami celkově doběhla na třetím místě.

 

Velké Karlovice

Na Běhej Valachy vyrazila odtrénovat Pavlína Poláčková. V hlavním závodě na 12 km doběhla v absolutním pořadí mezi ženami na čtvrtém místě.

 

Břeclav

Irena Pospíšilová si zajela do Břeclavi na Hájenka run a na delší trati 11,8 km přesvědčivě zvítězila.

 

Grymov

Na Grymovskou pětku se rozjeli zaklusat Simona Grulichová, Marie Hynštová, Denisa Machalová a Martin Skřivánek.

Simona Grulichová po velmi dobrém výkonu zvítězila ve své kategorii a druhá doběhla celkově.

A večer si dala ještě noční běh v Olomouci, kde celkově doběhla jako čtvrtá žena a v kategorii vyhrála.

Marie Hynštová se šla rozběhnout po dlouhé době a také vyhrála, a to v nejstarších ženách.

Denisa Machalová zabojovala a ve slušném čase skončila šestá v nejmladších ženách.

A Martin Skřivánek po výborném výkonu doběhl v nabité kategorii čtyřicátníků na osmém místě.

 

Moravský Krumlov

Do Moravského Krumlova zamířili Orlové a tím pádem Petr Halas s rodinou. K nim se přidali na rovinový závod Tomáš Steiner, Jaroslav Trávníček a Silvie Divišová.

Tomáš Steiner doběhl po velmi dobrém výkonu druhý mezi muži na trati 10,9 km dlouhé.

Jaroslav Trávníček mezi padesátníky vybojoval osmé místo.

Petr Halas pak po delší závodní pauze zvládl nepříjemnou trať na jedenáctém místě mezi čtyřicátníky.

A Silvie Divišová se vydala na dlouhou trať s muži a bezpečně tam mezi ženami zvítězila.

Na 4,5 km trati startovala také Anička Halasová a po parádním výkonu doběhla druhá ve své kategorii.

 

V mladších žákyních nedala šanci soupeřkám Stela Tomanová, když s přehledem vyhrála.

Anežka Halasová pak ve své kategorii doběhla osmnáctá.

Matěj Halas v přípravce žáků skončil na dvacátém místě.

A Jana Halasová si v Krumlově dala lidový běh.

 

Pořád jsme vidět a to je moc dobře.

 

Foto: akdrnovice.rajce.idnes.cz/Raksice_19.10.2019

 

Autor: Zdeněk Smutný

19. 10. 2019