Super výkony v Boskovicích, Hulíně a Vyškově. Irena Pospíšilová druhá v Boskovicích a Lenka Hrabovská první v Hulíně

Super výkony v Boskovicích, Hulíně a Vyškově. Irena Pospíšilová druhá v Boskovicích a Lenka Hrabovská první v Hulíně

Na prvního máje se vždy pořádají hezké závody. Tak toho někteří naši borci využili a rozjeli se podívat na sportovní akce, které se konaly poblíž.

Hulín

V Hulíně se běžel půlmaratón a také čtvrt maratón. Rozjeli se tam podívat Lenka a Petr Hrabovští.

Petr skončil pátý ve své kategorii a na půlmaratónu zaběhl na nepříjemné trati skvělý čas 1:30:13.

Lenka pak na trati čtvrtmaratónu zvítězila mezi ženami ve své kategorii časem 45:07. Absolutně skončila druhá.

Vyškov

Ve Vyškově na dráze se konaly závody v chůzi Rozchodíme Vyškov a startovaly tam i některé dívky z naší tréninkové party z Orla Vyškov.

Anežka Halasová si došla mezi nejmladšími děvčaty na trati 1 km pro druhé místo v novém osobním rekordu.

A v neděli 29.4. soutěžila v Opavě na mistrovství Moravy v mažoretkovém sportu - 4 starty : 3x zlato, 1x bronz

Stela Tomanová ve výborném čase  na 1 km s přehledem zvítězila ve své kategorii.

Monika Trojancová také podala výborný výkon a skončila za Stelou třetí.

Iveta Trojancová pak na trati 3000 metrů došla na třetím místě.

Boskovice

A v Boskovicích na Prvního máje Boskovické běhy. To už je také hodně velká tradice.

Proto se tam také rozjela Irena Pospíšilová. A předvedla špičkový výkon. Doběhla druhá mezi ženami v absolutním pořadí, když ji dokázala porazit jen česká reprezentantka Petra Vašinová.

V závodě štafet se v Boskovicích představila také Silvie Divišová, která společně s Petrou Seberovou zvítězila mezi ženskými štafetami a absolutně doběhla dokonce i mezi mužskými štafetami druhé.

Tak i o Svátku práce jsme se objevili na startovní čáře a šlo nám to opět velmi dobře.