Stela Tomanová zvítězila mezi žákyněmi na RUnTour v Olomouci

Stela Tomanová zvítězila mezi žákyněmi na RUnTour v Olomouci

V sobotu pokračoval další závod ze seriálu RunTour v Olomouci a holky se tam vyrazily podívat a zjistit, jak na tom po prázdninách vlastně jsou.

Olomouc

Stela Tomanová si skvělým způsobem poradila s velkým počtem závodníků na trati a na jednom kilometru zvítězila mezi žákyněmi s naprostým přehledem.

Monika Trojancová pak v mladší kategorii doběhla mezi dívkami na osmém místě.

Iveta Trojancová už běžela závod na 5 km, držela si své tempo a v kategorii žen do 29 let skončila na 22. místě ze 147 závodnic.

V hlavním závodě na 10 km startovala také Simona Grulichová a ve velmi nabité konkurenci v čele s Petrou Kamínkovou doběhla na parádním čtvrtém místě v kategorii nad 40 let.

Grygov

Na Podlesáckou desítku do Grygova v neděli zamířily Stela Tomanová a Monika Trojancová.

I tady měla Monika delší trať 950 m jako v Olomouci a doběhla si pro 3. místo.

Stela si na trati 1200 m pohlídala první místo a vyhrála.

Hodonín

V Hodoníně pokračovala v neděli 2. atletická liga a na startu tam stály Anička Halasová a Iveta Trojancová. Obě dvě si daly závěrečnou štafetu 4x400m.

Anička bodovala pak na 400m přek. časem 75,39. Víc disciplín již jít nemohla, protože do soutěže se započítávala i desítka chůze, kterou absolvovala dřív a získala tam též hodně bodů.

Iveta běžela 800m za 2:43,14 a 400m za 73,85. Je vidět, že po sobotní pětce to líp nešlo.

Tak snad je všechno, trochu nám přibývají výkony díky soutěžím na dráze a závody dětí, ale i tak je to přece jen ještě pořád slabé. Snad se to zlepší.