Slavnostní vyhlášení vítězů Moravsko-Slovenského běžeckého poháru proběhlo na Slovensku

Moravsko-Slovenský běžecký pohár ukončil loňský ročník tradičním vyhlášením nejlepších závodníků v jednotlivých kategoriích v kulturním domě ve slovenském městě Gbely.

AK Drnovice mělo hned trojnásobné zastoupení na stupních vítězů
V kategorii dorostenců se na třetím místě umístil Vojtěch Halas, který sklidil zasloužený potlesk publika.

Anička Halasová již popáté v řadě zvítězila mezi juniorkami, což se v mládežnických kategoriích ještě nikomu nepodařilo.

Irena Pospíšilová po několika absolutních vítězstvích  tentokrát v celkovém pořadí MSBP obsadila 4. místo, ale zvítězila v Grand Prix Slovácka mezi závodnicemi z ČR.

Ostrava
V neděli potom vyrazili Petr a Anička Halasovi do Ostravy  do krásné haly, kde v rámci MMaS ve vícebojích proběhlo MMaS v chůzi.

Anička Halasová potvrdila vytrvaleckou formu na 3000m a mezi dorostenkami obsadila sedmé místo.

Petr Halas potom ve vloženém závodě na 1500m mezi soupeři o 25-30 let mladšími obsadil v rozběhu 5. místo ve vylepšeném osobním čase 4:52,24.

Autoři: Petr Halas a Zdeněk Smutný