Petr Hének pátý na Mistrovství ČR v UltraSky

Petr Hének pátý na Mistrovství ČR v UltraSky

Ještě tu máme pár skvělých výsledků ze soboty, tak se o ně s vámi podělím.

Beskydy

Petr a Alena Hénkovi bojoval na Mistrovství České republiky v UltraSky na nové, delší a těžší trati v závodě Renault - Kilpi Beskydská Sedmička

Trasa byla dlouhá 101km/5500m a Petr ji zvládl v čase 12:37:05 a hlavně i přes nepříjemný pád hned na 17 km, kdy si pohmoždil koleno, obsadil fantastické páté místo.

Nesmírně náročnou trasu zvládla také Alena Hénková, když se do cíle závodu jednotlivkyň dostala v čase kolem 19 hodin.

Žďár nad Sázavou

Pilman Triatlon 2019, to je už mezi triatlonisty pojem a právě tam zamířili na závod štafet Lenka a Petr Hrabovští a doplnil je Luděk Vrtílek.

Na nesmírně náročné trati si vedli skvěle a obsadili druhé místo na trase 1,9 km plavání – 93 km kolo – 21,1 km běh časem 5:07:42,2.

Mikulov

Jaroslav Trávníček se zúčastnil celorepublikové seriálu Efisan skiroll classic na kolečkových lyžích v Mikulově. Trasa byla dlouhá 18 km  s cílem v Rakousku ve Falkensteinu. Jelo se ve strašném vedru 33°C se startem ve 14 hodin, takže ve velké výhni. Jara dojel v polovině startovního pole na 24. místě a v kategorii obsadil osmé místo z 15 startujících. V neděli se jel další závod z D. Dunajovic - Věstonice-Pavlov-Milovice-Mikulov s cílem na Klentnici 24km dlouhý.

To objeli Děvín a cíl byl na Klentnici. Jarovi Garminy naměřily 24,5 km za 1:24 hod. Měl toho po včerejšku dost a zejména stoupání z Milovic do Mikulova a kopec na závěr do Klentnice v tom vedru byly strašné.

Nakonec se mu podařilo vybojovat stejně jako včera 8. místo v kategorii nad 50 let.

Tak přece se jen pomalu rozjíždíme. A věřím, že zase bude líp.