Jarní LSD v Pozořicích si už vybudovalo svou tradici díky Emilu Klofandovi a je potřeba říct, že Lesní sokolská devítka /LSD/ je opravdu krásné proběhnutí po lesních cestičkách na Drahanské vrchovině. V lesích nad Pozořicemi a Vítovicemi je prostě nádherně a zejména teď když se počasí zbláznilo a všechno obrovským fofrem kvete a pučí.

A je už také tradicí, že se tam borci z AK Drnovice chodí pravidelně proběhnout.

Ovšem máme tu ještě řadu sobotních odpoledních a večerních výsledků.

Kroměříž

Večerní Běh Kroměříží, Night trail run, zase přilákal skoro domácí Veroniku Jínkovou.

Po hodně náročném dni dokázala vybojovat absolutně třetí místo mezi ženami.

Brno – Moravská Slávia

Na Morendě se v sobotu odpoledne konaly atletické závody, Kooperativa mítink, tam se rozjela podívat také naše mládež. Startovaly tam Monika a Iveta Trojancovy, Anička a Anežka Halasovy a Aneta Veselá.

Zatím nejsou výsledky tak vím jen, že Iveta Trojancová si zaběhla osobák na 60m časem 8,92 a pak dala 800m za parádních 2:39,95 a po celém únavném dni ještě zvládla 300m za 48,65.

Monika Trojancová pak zabojovala na chůzi, když došla celkově třetí.

Anežka Halasová také startovala na trati 1km chůze.

Anička Halasová po startu ve Vacenovicích si zkusila ještě 100m.př a kouli.

A Aneta Veselá, pokud vím, startovala v dálce a v kouli a snad další doplníme, až se objeví výsledky na netu.

Pozořice

Parádní počasí, krásná trať, skvělá atmosféra. Co víc si v neděli dopoledne přát. Jen víc našich borců na trati.

Mezi nejmenšími hochy vyběhl na trať také Tomáš Hének.

Mezi nejmenšími dívkami se statečně prala Anežka Halasová. Terén prý nemá ráda, ale i tak skončila třetí.

Stela Tomanová nemá ve své kategorii moc soupeřek, proto samozřejmě vyhrála.

Anička Halasová si pak také poradila ve starších žákyních se soupeřkami a též zvítězila.

Jana Halasová obešla celou devítku, tedy trať dospělých, a v nordic walking došla do cíle jako první.

A v hlavním závodě bezpečně kraloval Petr Hének i po včerejším vítězství v Třebíči si vedl skvěle a s přehledem vyhrál.

Alena Hénková už půlmaratón v Třebíči pořádně cítila v nohách a tak si závod odklusala jen pro zábavu a doběhla čtvrtá.

Tento víkend stála opravdu za to. Neskutečné, jak se nám dařilo.