Petr Fochler s Cashem druzí na canicrossu v Uhříněvsi

Petr Fochler s Cashem druzí na canicrossu v Uhříněvsi

Petr Fochler startoval s Cashem na druhých canicrossových závodech jara, na Canicrossovém Jarňáku v Praze – Uhříněvsi.

Závodili tam už na podzim, ale tentokrát se běžela jiná trať, která měřila 5,3 km a byla docela zajímavá, protože na ní bylo hodně zatáček, také ovšem hodně bláta a vody.

Startovalo se po 15 vteřinách a Petr s Cashem běželi jako čtvrtí, takže zhruba v půlce závodu už před sebou nikoho neměli.

Bohužel chvíli po tom přišlo oběhnutí rybníku, jak před nimi nikdo neběžel, tak byly snad všechny kachny na cestě hned před nimi a 10m před nimi utíkaly do vody, takže těch 400m se Cash chtěl věnovat něčemu úplně jinému než běhu.

Dokonce museli zastavit a odstartovat znovu, takže ztratili docela dost času. Čas z toho závody byl tedy 16:05 a celkově 2. místo v absolutním pořadí. Přesto zaběhli velmi slušný průměr. Jak se ještě pořádně sehrají, budou opět na podzim na všech závodech útočit na přední příčky. Už teď je to i z prvních závodů poznat a Cash je rozený závoďák.