O víkendu nás bylo vidět také v Letohradu, Břeclavi a v Praze

O víkendu nás bylo vidět také v Letohradu, Břeclavi a v Praze

V Letohradu pokračovala Orelská běžecká liga, tak tam zamířil Petr Halas s dětmi.

V Břeclavi začaly atletické soutěže žactva a v Praze se běžel Pražský maratón.

Letohrad

Matěj Halas se snad opravdu pomalu začíná rozběhávat, nejdřív si při rozcvičce rozbil koleno a pak zvládl 200m trať ve skvělém čase na 12. místě.

Vojta Halas  si odklusal závod s dětmi.

Anička Halasová vyhrála mezi dorostenkami. 3km trať je tady hodně těžká, 2x nepříjemný kopec a  krosové seběhy, ale zabojovala a čas 15:56 taky nebyl na tuto trať vůbec špatný.

Startoval tam také Rafael Provazník, ten skončil desátý v kategorii.

A Gabriel Provazník doběhl čtvrtý v mladších žácích.

Olomouc

Anežka Halasová soutěžila na Mistrovství Moravy v mažoretkách v Olomouci, kde neskutečně zabojovala a svoji kategorii vyhrála.

Břeclav

V Břeclavi zahájili svoje soutěže mladí atleti a v barvách Orla Vyškov se představili ve výborném světle i mladí členové naší tréninkové skupiny: Terezka Havlíčková i Stela Tomanová, která předvedla skvělý výkon na 800 metrů.

A také Filip Křížek, ten si také vytvořil osobní rekordy.

Praha

Na Pražský maratón se rozjel Patrik Bejček, aby si vůbec poprvé zkusil odběhnout tuto trať a vychutnal si atmosféru obrovské sportovní akce.

Do cíle se dostal ve výborném čase 3:10:42 celkově doběhl na 517. místě a v kategorii skončil 146. Paráda!

Takže nejen v Olšanech, ale i na jiných místech republiky nás bylo hodně vidět a opět se nám dařilo.