Na dráze ve Vyškově a v Jihlavě se představili mladí členové naší tréninkové skupiny

V sobotu proběhl ve Vyškově atletický přebor Orla, kterého se zúčastnila i naše mládež. Soutěžilo se ve čtyřboji - sprint, kriket, dálka, dlouhý běh. V Jihlavě pak měli atletické soutěže dospělí.

Vyškov

A dařilo se všem víc než dobře.

Sabina Havlíčková zabojovala a obsadila 3. místo.

Monika Trojancová vyhrála ve všech disciplínách a získala zaslouženě první místo.

Stejně tak se dařilo Stele Tomanové, ve všech disciplínách první a první místo celkově.

Filip Křížek si to užil stejně jako holky a vystoupil na první stupínek.

Matěj Halas bojoval v kategorii kluků 2012/13 - hlavně v bězích se pral i o medailové pozice, skok a hod mu to nakonec trošku pokazily a skončil v součtu 4 disciplín těsně pod bednou na 4. místě.

Anežka Halasová jako nejmladší v kategorii děvčat 2010/11 bojovala, co to šlo, několika osobáčky a hlavně úprkem v závěrečném běhu na 200m nakonec získala parádní a nečekaný bronz.

Jana Halasová pak ještě přidala stříbro ve vrhu koulí kategorie ženy B.

Jihlava

V Jihlavě pokračovaly soutěže družstev na dráze 3. Kolem druhé ligy mužů a žen.

Ivetě Trojancové se podařilo slušně zaběhnout 800m, čas 2:38,50.

Obsadila třetí místo a je to její letošní nejlepší čas vylepšený o víc jak 2 sekundy.