Mladí Orli se činili

Ve čtvrtek proběhly na veřejné kontrolní závody Orla ve Vyškově na stadionu a ve Zlíně pak den předtím také pořádal místní atletický oddíl kontrolky.

Zlín

Tady se představila Anička Halasová s Janou Halasovou.

Anička v dálce skočila nejlepší letošní výkon a zároveň oddílový rekord 438 cm a kategorii dorostenek vyhrála.

Ve výšce atakovala OR, nakonec i zde vyhrála výkonem 136 cm.

Na 300m nastupovala hned z výškařského sektoru a přesto předvedla 47,93, skončila 2. v novém oddílovém rekordu dorostenek.

Jana Halasová vyhrála disk výkonem 14,70 m a v kouli vrhla 7,29 m, což stačilo též na první místo.

Vyškov

Na startu stála řada členů naší tréninkové skupiny. Myslím, že se nemá smysl rozpisovat výkony, protože se dají dohledat na www.atletika.cz

Jen pro pořádek:

Filip Křížek běžel 300 metrů stejně jako Matyáš Čapek a Rafael Provazník.

Také Monika Trojancová si zaběhla třístovku.

Na osmistovce se představila Stela Tomanová a Iveta Trojancová s Terezou Havlíčkovou.

1500 metrů absolvovali Gabriel a Rafael Provazníkovi.

Ještě tam byla doplňková disciplína hod plným míčem, kterou si vyzkoušeli Matyáš Čapek a Monika Trojancová.

Také se závodilo v Blansku 28. dubna, což jde také dohledat ve výsledcích.

Startovali tam sestry Trojancovy, bratři Provazníkovi, Filip Křížek a Matyáš Čapek.

A je dobře, že se všichni mladí adepti atletiky nebojí závodit.