Marie Hynštová první a Martin Skřivánek druhý v kategoriích v Drahanovicích. Tomáš Steiner třetí v kategorii v Přerově

Marie Hynštová první a Martin Skřivánek druhý v kategoriích v Drahanovicích. Tomáš Steiner třetí v kategorii v Přerově

Dvě nejbližší akce přilákaly běžce z AK Drnovice na start. Agrofertrun v Přerově a Košířské žiganec v Drahanovicích. Zatímco v Přerově se běhalo po městě, tak v Drahanovicích si všichni užili nádherného prostředí přírodní rezervace na Kosíři.

A taká se běžela ve Slavkově Slavkovská pípa, ale to je akce jen pro Lukáše Koudelku.

Vyškov

Anička Halasová ve čtvrtek na Vyškovské míli skákala do výšky, tam obsadila 5. místo. Pak nastoupila na 200m/překážek, kde si vylepšila o 2s osobák a obsadila celkové 6. místo.

Anežka Halasová pak v davu 19 děvčat ročníků 2010 a ml. vybojovala skvělé 7. místo.

Matěj Halas pak na stejné trati mezi kluky doběhl kolem 20. místa.

Drahanovice

Letos se v Drahanovicích nevydařilo počasí. Před startem mrholilo a v závodě pak doprovázel běžce neustále sílící liják. Ale jinak to byly příjemné podmínky až na občasné bláto a louže.

Asi také proto se nám tam i ve skromném obsazení dařilo.

Martin Skřivánek po strhujícím souboji ve finiši vybojoval druhé místo a to jen o vteřinu v kategorii nad 40 let. A to na první mu scházelo sedm vteřin.

V nabité kategorii padesátníků vybojoval Jiří Bubeník skvělé sedmé místo.

A Marie Hynštová s přehledem vyhrála mezi ženami nad 50 let a to navíc celkově doběhla čtvrtá.

Přerov

Na Agrofertrunu se u Prechezy v Přerově sešla slušná konkurence.

Tomáš Steiner potvrdil vzestup formy, když celkově doběhl čtvrtý a v kategorii pak skončil třetí.

Pevně věřím, že se začne naše účast na závodech s přicházejícím podzimem zlepšovat.

Bylo by hříchem se na tak krásné akce nezajet proběhnout.

Foto : akdrnovice.rajce.idnes.cz/Drahanovice_7.9.2019