Lenka Hrabovská s přehledem zvítězila v Bohuňovicích, Nina Bartoňková pak druhá ve Víru

Lenka Hrabovská s přehledem zvítězila v Bohuňovicích, Nina Bartoňková pak druhá ve Víru

O víkendu zase opět nic moc výběr, ale už se to určitě bude lepšit. V Bohuňovicích se pořádal tradiční Běžecký mítink, ve Vyškově byla na pořadu 2. atletická liga a na Slovensku ve Smrdákách pokračoval Moravsko-Slovenský běžecký pohár.

Brno

Tradiční středeční závod Triexpertcupu v Brně na Palačáku absolvoval opět Patrik Bejček. V tréninkovém tempu doběhl na 20. místě celkově a kategorii skončí čtrnáctý.

Bohuňovice

Na startu stála překvapivě čtveřice borců z AK Drnovice Lenka Hrabovská, Marie Hynštová, Zuzana Hubáčková a Lukáš Koudelka.

Fantasticky si vedla Lenka Hrabovská. Po dlouhé sérii závodů v triatlonu se opět postavila na start sólo běžeckého závodu a s obrovským náskokem zvítězila mezi ženami.

Marie Hynštová tradičně před podzimní částí sezóny nabírá formu a to potvrdila i v Bohuňovicích. Absolutně doběhla třetí mezi ženami a ve své kategorii vyhrála.

Zuzana Hubáčková se po dvouměsíčním výpadku zaviněném zraněním zkusila opět rozběhnout a vůbec to nebylo špatné. Skončila čtvrtá v nejmladší kategorii žen.

A Lukáš Koudelka po výborném výkonu vybojoval třetí místo v nejmladší kategorii mužů a celkově pak skončil pátý.

Skvělé vystoupení naší výpravy v Bohuňovicích. Je pravda, že tam se nám vždycky dařilo a tradici jsme neporušili ani letos.

Vyškov

Ve Vyškově na dráze se postavila na start 3000 metrů Denisa Machalová. Časem 12:47,04 doběhla pátá.

Vír

Na 32 km dlouhý Malý svratecký maratón do Víru vyrazila zase Nina Bartoňková.

A po parádním výkonu doběhla druhá mezi ženami, když zaběhla o 17 minut lepší čas jako v loňském roce.

Kroměříž

NA triatlon do Kroměříže - Kromplman 2018 /400m plavání, 30 km kolo a 6 km běh/ vyrazila Dana Hyláková a vedla si opět skvěle. Absolutně mezi ženami skončila třetí a svoji kategorii s přehledem vyhrála.

Je vidět, že je nás před podzimní částí sezóny nás začíná na startu přibývat. A to ještě tedy nemám výsledky ze Slovenska.