Lenka Hrabovská excelovala v aquatlonu v Brně

Lenka Hrabovská excelovala v aquatlonu v Brně

Tentokrát moc široká nabídka závodů nebyla. Jen se běžel kros v Bělkovicích na náhradní trati kvůli polomům a také v Jablonici na Slovensku pokračoval Moravsko-Slovenský běžecký pohár. A ještě se v Brně bylo možné vykoupat a pak se proběhnout při Aquatlonu.

Brno

Ovšem ještě ve středu běžel Patrik Bejček v rámci Triexpertcupu závod na dráze na 5000m a zaběhl skvěle. Časem 17:43 si vytvořil osobní rekord a obsadil celkově 15. místo. V kategorii skončil dvanáctý.

Bělkovice

Moc nás tam opravdu nestartovalo. Klasika, co běhá Velkou cenu vytrvalců Olomouckého kraje. Jen dvě zástupkyně něžného pohlaví z našeho klubu stály na startovní čáře. Marie Hynštová a Zuzana Hubáčková.

Na poměrně náročné trati doběhla Zuzana Hubáčková pátá ve své kategorii.

Marie Hynštová pak vybojovala druhé místo mezi ženami nad padesát let.

Brno

Aquatlon si do Brna zajeli vyzkoušet Lenka a Petr Hrabovští a Dana Hyláková.

A vedli si skvěle. Fantastický výkon předvedla Lenka Hrabovská, která zvítězila mezi ženami a dokonce měla nejrychlejší běh ze všech žen.

Petr Hrabovský také bojoval, jak to šlo a jeho výkon byl též výborný. Obsadil desáté místo mezi muži ve své kategorii.

Dana Hyláková pak ovládla kategorii žen nad 50 let a o pár vteřin zvítězila.

Je to sice slabší, ale nemusí každý víkend pršet, stačí, když jen kape.