Lenka Hrabovská druhá a Tomáš Steiner třetí v Nemojanech na Lulečské šestce

Lenka Hrabovská druhá a Tomáš Steiner třetí v Nemojanech na Lulečské šestce

Kam jinam by měli členové AK Drnovice zamířit než na domácí závod. A tím Lulečská šestka ovšem se zázemím v sokolovně v Nemojanech bezesporu je. V podstatě je to také podpora činnosti klubu, tak se ani nedá jet někam na jinou běžeckou akci. A samozřejmě jsou tu také další členové, kteří sice nezávodí, ale bez jejichž pomoci by se žádná akce klubu nedala uspořádat. Proto je Lulečská šestka takovou malou oslavou činnosti AK Drnovice.

Brno

Patrik Bejček si ve středu v rámci tréninku tempově zaběhl TEC v Pisárkách. Do cíle se dostal časem 23:44 (3:58/km). Celkově obsadil 36. místo a 23 v kategorii.

Olomouc

V pátek na mistrovství ČR v Olomouci startovala Iveta Trojancová na trati 2000m překážek a čase 9:12,04 skončila dvanáctá a vytvořila si nový osobák a zároveň zaběhla oddílový rekord.

Anička Halasová pak šla chůzi a na 5km trati mezi dorostenkami došla patnáctá.

Odry

Na Oderské 25 se dařilo v sobotu Zuzaně Hubáčkové. Absolutně mezi ženami po perfektním výkonu doběhla třetí.

Nemojany – Luleč

Na trati se objevilo opravdu hodně našich běžců a hlavně běžkyň, tak to dá zase pořádný výčet závodníků, než všechny představím. Ale je pravda, že některé opory se nedostavily nebo sice přijely jako Irena Pospíšilová, ale pro zranění nestartovaly. Není každý den posvícení.

Vezmeme to po pořádku, jak kdo probíhal cílem, ať je v tom přehled

Parádní výkon předvedl Tomáš Steiner. Celkově doběhl za bratry Kučerovými na třetím místě.

Tomáš Bohuslav přijel na poslední chvíli, přesto doběhl bez rozcvičení absolutně pátý a juniory samozřejmě vyhrál.

Desátý celkově a šestý v kategorii skončil Lukáš Koudelka, který se pomalu opět rozběhává.

Druhý mezi muži nad 50 let a celkově čtrnáctý pak po výborném výkonu skončil Radek Kala.

Za ním pak proběhla cílem Lenka Hrabovská jako druhá žena absolutně. Fantazie.

Třetí ženou se stala Nina Bartoňková, která také běžela skvěle.

Velký návrat předvedl Patrik Pataki. Doběhl sedmý mezi nejmladšími muži.

Tomáš Müller opět ukázal, že běhat nezapomněl, také skončil sedmý, jen mezi čtyřicátníky.

Jaroslav Trávníček je konečně bez zdravotních problémů a hned z toho bylo třetí místo mezi padesátníky.

Za ním pak finišovala Marie Hynštová. Opět se dostává do formy. Ve své kategorii samozřejmě zvítězila a mezi ženami doběhla pátá.

Denisa Machalová už také začíná mít slušnou fazónu. Juniorky vyhrála a celkově mezi ženami její výkon stačil na sedmé místo.

Stela Tomanová se též nebojácně vydala na trať s v juniorkách skončila druhá, mezi ženami osmá.

Za ní se cílem prohnal Michal Hrabovský, který si trať je tak pro radost odklusal a mezi juniory skončil třetí.

A také Anička Halasová si vyklusala v závodě a mezi juniorkami skončila čtvrtá.

Výsledky: Výsledky - Lulečská šestka 2019.xls (88064)

Foto - Petr Hrabovský: conte.rajce.idnes.cz/Lulecska_sestka#

akdrnovice.rajce.idnes.cz/Lulecska_sestka_29.6.2019

Mám velkou radost z podpory našich členů a musím všem poděkovat. Nejen těm, co se představili na trati závodu, ale hlavně také všem, co se spolupodíleli na celé organizaci naší velmi vydařené sportovní akce.