Irena Pospíšilová třetí v Dolních Bojanovicích

Moravsko-Slovenský běžecký pohár a také orelská běžecká liga pokračovala v neděli Burčákovou šestkou v Dolních Bojanovicích, kde jsme měli také zastoupení.

Dolní Bojanovice

Irena Pospíšilová si po včerejším supervýkonu ve Valmezu zajela ještě také do Dolních Bojanovic a dokázala tam i přes značnou únavu vyhrát svoji kategorii. Celkově pak doběhla třetí.

Jiří Bubeník pak mezi padesátníky vybojoval třinácté místo.

Petr Halas to po delší době léčení zkusil a dostal se do cíle mezi muži nad 40 na 28. místě.

Anička Halasová pak po výborném výkonu obsadila třetí místo mezi dorostenkami a kategorii juniorek by ovládla.

Stela Tomanová stejně jako v sobotu ve Sloupu zvítězila i v Dolních Bojanovicích mezi mladšími žákyněmi.

Vojtěch Halas se dostal do cíle s úsměvem mezi staršími žáky a navíc jako čtvrtý.

Na trať se ve svých kategoriích vydaly také Lenka a Lucie Pospíšilovy a úspěšně se dostaly do cíle na 15. a 13. místě.

Anežka Halasová v mezi osmnácti dívkami na startu vybojovala osmé místo.

Matěj Halas se nechal zaskočit obrovským davem hochů v jeho kategorii a do cíle se dostal jako devatenáctý.

Zábřeh

Jaroslav Trávníček se zúčastnil závodu na kolečkových lyžích ze seriálu Kolski cup v Zábřehu, kde na trati dlouhé 36 km se závěrečným  8 km stoupáním na vrchol kopce Lázek obsadil 10. místo a v kategorii nad 50 let skončil třetí.

Tak o tomto víkendu jsme byli mimořádně úspěšní, škoda jen, že se to týká pořád jen a jen těch samých členů AK Drnovice, což mě opravdu hodně mrzí.