Irena Pospíšilová s přehledem vyhrála v Dolních Bojanovicích, Tomáš Steiner doběhl třetí

Irena Pospíšilová s přehledem vyhrála v Dolních Bojanovicích, Tomáš Steiner doběhl třetí

Burčáková šestka je součástí jak Moravsko-Slovenského běžeckého poháru, tak i Orelské běžecké ligy, tak bylo jasné, že se tam objeví naši tradiční zástupci, zejména pak hlavně rodina Petra Halase. Ale také Irena Pospíšilová s oběma dcerami, zde stála na startu.

Dolní Bojanovice

Vezmeme to od těch nejmenších

Lucinka Pospíšilová doběhla čtvrtá ve svém ročníku a Lenka Pospíšilová pak mezi staršími dívkami bojovala až do cíle a dokázala, že se s ní bude muset počítat.

Matěj Halas svůj závod zvládl tradičně s úsměvem.

Anežka Halasová také bojovala, seč jí síly stačily a její přístup k závodění je příkladný.

Vojta Halas si zaběhl závod s mladšími žáky a úspěšně se dostal též do cíle.

Aneta Veselá pak velmi srdnatě vybojovala mezi staršími žákyněmi třetí místo.

Anička Halasová bezpečně zvítězila absolutně v Jundoru, tím pádem samozřejmě vyhrála kategorii juniorek.

Denisa Machalová pak také stála na stupních vítězů. Brala třetí místo v dorostenkách.

A teď dospělí

Irena Pospíšilová se opět předvedla ve skvělé formě a s přehledem zvítězila mezi ženami.

Navíc v novém traťovém rekordu.

Tomáš Steiner se po dlouhé době postavil opět na start závodu. Kvůli zranění kotníku nemohl závodit a vypadá tu dobře. Dokázal ve velmi slušném tempu doběhnout třetí absolutně mezi všemi muži. Teď už to jen rozběhat v závodech a je to zase tam.

A ještě Jana Halasová pak též doběhla třetí v lidovém běhu.

Budapešť

Radek Kala předvedl fantastický výkon v Budapešti na NATO RUN. Na silniční desítce zaběhl čas 39:52 a vybojoval druhé místo v kategorii padesátníků. V absolutním pořadí pak skončil ze 1444 startujících na skvělém 67. místě.

Je to pořád nošení dříví do lesa. Prostě se nám daří a je vidět, že to asi děláme dobře.