Irena Pospíšilová první v Javorníku, Nina Bartoňková druhá a Alena Hénková třetí v Zábřehu

Irena Pospíšilová první v Javorníku, Nina Bartoňková druhá a Alena Hénková třetí v Zábřehu

Řada nedělních závodů dala příležitost závodit našim členům i v tento den, tak jsem se snažil nějak dát dohromady i tyto výsledky. Snad se mi to podařilo. V Javorníku pokračoval Moravsko – Slovenský běžecký pohár. V Zábřehu se pak běžel Půlmaratón údolím Moravské Sázavy a v Břeclavi pak měli žáci další kolo atletické soutěže.

Javorník

Na Běh Filipovským údolím tentokrát vyrazila jen Irena Pospíšilová s dětmi.

S přehledem tam zvítězila. Má letos skvělou formu, jen málokdy najde soupeřky.

Lenka a Lucinka Pospíšilovy tam pak skončily těsně pod stupni vítězů.

Zábřeh

Půlmaratón údolím Moravské Sázavy zase přilákal Ninu Bartoňkovou a také Alenu Hénkovou. Petr Hének se též postavil na start, ale bohužel si obnovil zranění a musel ze závodu odstoupit.

Nina Bartoňková i v tom šíleném vedru podala skvělý výkon a doběhla na druhém místě mezi ženami časem 1:36:50. Škoda toho počasí, čas by byl výrazně lepší.

Stejně dobře běžela také Alena Hénková. Vybojovala třetí místo absolutně, když za Ninou zaostala časem 1:37:47 jen o necelou minutu.

Přerov

Do Přerova na Nadační běh Mamut si zajela Zuzana Hubáčková. Ve velkém vedru uprostřed města doběhla na šestém místě mezi ženami.

Ostrov u Macochy

Svůj domácí závod, Šamalíkovu míli, si v rámci tréninku odklusal Patrik Bejček. Přesto dokázal ve své kategorii zvítězit a celkově skončil druhý.

Břeclav

A v Břeclavi startovaly naše starší žákyně, co závodí za Orel Vyškov, ale trénují s námi v naší tréninkové skupině.

Skvěle si vedla Iveta Trojancová. Časem 2:37,68 si opět posunula osobní rekord na 800 metrů a stejně tak si zlepšila osobák na 300 metrů časem 47,24. Do dálky skočila 426 cm.

Anička Halasová dala v dálce 443 a na 1500 metrů bodovala na desátém místě.