Irena Pospíšilová je ve skvělé formě, potvrdila to v Jablonici. A Pavlína Poláčková se do formy dostává, předvedla to v Rakousku

Irena Pospíšilová je ve skvělé formě, potvrdila to v Jablonici. A Pavlína Poláčková se do formy dostává, předvedla to v Rakousku

Na Moravsko – Slovenský běžecký pohár na Slovensko do Jablonici vyrazil rodina Halasova a také Irena Pospíšilová. Pavlína Poláčková zase testovala formu v Rakousku.

Jablonica

Nesmírně našlapaný závod žen absolvovala Irena Pospíšilová v Jablonici. Mezi maďarskými a slovenskými reprezentantkami si vedla skvěle. Absolutně doběhla třetí, kategorii vyhrála a průměr na trati měla 3:36 na km. To je síla!

Anežka Halasová startovala v početném poli 30 závodnic a bylo z toho krásné 6. místo.

Matěj Halas si to užíval a výsledkem bylo 13. místo.

Vojta Halas si závod  taky zaběhl.

Anička Halasová na trati 1500m se nikam nehnala a s vypuštěným závěrem si pohlídala vítězství mezi juniorkami.

A Jana Halasová tam absolvovala závod na 4 km.

Maissau

Druhý duatlon absolvovala Pavlína Poláčková v Rakousku a v Maissau si vedla výborně. Zejména běžecky to bylo skvělé. Svoji kategorii vyhrála a absolutně skončila třetí.

Uherský Brod

Na Komenského půlku do Uherského Brodu vyrazila Veronika Jínková a vedla si výborně. Startovala na trati čtvrtmaratónu a mezi ženami doběhla na třetím místě.

Svitavy

V sobotu si holky Trojancovy zajely zazávodit do Svitav na víceboje. V konkurenci děvčat především z TJ Svitavy a AC Jablonce na Nisou se rozhodně neztratily.

Monika závodila ve čtyřboji. Nejlépe se jí vedlo na dálce, kde si z prkna skočila osobák 310 cm a na 600 m, kde si opět vytvořila osobák s časem 2:10,08.

Iveta pak běžela 150 m a byl z toho osobák na dráze v čase 21:59.

Štědrákova Lhota

V neděli zamířila Zuzana Hubáčková až do Štědrákovy Lhoty, kde se běžel v krásném terénu v přírodě a v lesíchch Štědrákovský půlmaratón, což je závod také zařazený do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje. A přestože těch 21 km běžela jen tréninkově, dokázala se dostat do cíle na druhém místě mezi ženami absolutně.

Také zbývající sobotní závody se nám nadmíru vydařily, takže úplná spokojenost.