Honza Koutný zvítězil ve Frýdku a Lukáš Koudelka vybojoval třetí místo v Letovicích

Po našlapaném závodě našimi členy v Bučovicích je jasné, že už se teď bude opravdu jen paběrkovat. Ještě možná pak Vyškovský mikulášský běh přiláká hlavně naši mládež, ale to už bude asi tak letos všechno. Nedá se nic dělat. Nohama nikomu hýbat nemůžeme.

Buďme rádi alespoň za ty vytrvalé, kteří se nebojí vyrazit kdykoliv a také za mnohem ztíženějších podmínek, co nás teď čekají, prodat svoji kůži a předvést, co umí.

Tak se podíváme, kde se komu jak dařilo.

Brno

Ještě ovšem ve středu vyrazili na start Běhu o pohár děkana v Brně Pavlína Poláčková a Petr Hromek.

Pavlína doběhla se zraněním na druhém místě, snad se dá rychle dohromady.

Petr pak po velmi dobrém výkonu doběhl na čtvrtém místě mezi muži.

Frýdek – Místek

Na Hornické desítce jsme po mnoha letech neměli zastoupení mezi dospělými. I tak se to prostě někdy vyvrbí. Nemoci si nevybírají.

Ale mezi mládeží jsme vidět byli. A ta tak že sakra pořádně.

Honza Koutný má parádní formu a potvrdil ji suverénním vítězstvím o parník nad davem chlapců svého ročníku a ještě tam navíc zaběhl skvělý čas.

Výborný výkon předvedl také Ondra Koutný, když vybojoval mezi sedmdesáti startujícími hochy parádní desáté místo.

Letovice

Oblíbený závod Běh okolo přehrady Křetínka v Letovicích přilákal dokonce tři naše muže na start. A vedli si výborně.

Famózní výkon předvedl Lukáš Koudelka, když po velmi sebevědomém běhu dokázal vybojovat třetí místo v absolutním pořadí mezi muži a navíc si posunul osobní rekord na této trati skoro o dvě minuty.

Výborně běžel též Petr Hrabovský. Zaběhl parádní čas a v cíli se objevil na devátém místě v nejmladší kategorii mužů.

Také Jaroslav Trávníček nabírá před zimou formu. Na 14,1 km dlouhé trati předvedl, že umí a vybojoval páté místo mezi padesátníky.

Otrokovice

Na Půlmaratón v otrokovicích vyrazil Tomáš Müller. A zvládl ho výborně. Casem 1:39:16 obsadil 21. místo v kategorii a celkově skončil na 54. místě.

Útěchov

Běh útěchovskými lesy přilákal po delší době na startovní čáru Sabinku Havlíčkovou.

A ona předvedla, že je rozený závodník, když s přehledem zvítězila ve své kategorii.

Třebíč

Na Noční běh Třebíčí vyrazila Silvie Divišová.

Startovali tam také Petr a Alena Hénkovi. Petr na pro něj příliš krátké trati 8,5 km doběhl na třetím místě absolutně. Alena pak na ještě kratší trati v délce 5,3 km též skončila třetí mezi ženami.

Blansko

Někteří členové naší tréninkové skupiny startovali Orelských přeborech v plavání v Blansku.

V nejmladších dětech zazářila Anežka Halasová, když na trati 25m v závodě " plav jak umíš" doplavala o dohmat druhá.

V přípravce pak Monika Trojancová na stejné trati skončila smolně těsně pod bednou na čtvrtém místě.

Filip Křížek ve starší přípravce doplaval pátý.

Starší žákyně pak absolvovaly už 2 závody na 50m prsa plus volný způsob.

Anička Halasová doplavala pokaždé na stříbrné pozici.

Iveta Trojancová si pak v obou závodech vyplavala bronz

Sice nás bylo na startu mnohém míň, ale pořád je nás hodně vidět. Tak díky za to.