Dana Hyláková zvítězila ve sprinttriatlonu ve Žďáru, Petr Hének se rval na Malé Fatře a Lukáš Koudelka doběhl druhý ve Sloupu

Triatlonová sezóna jede naplno a tak se někteří naši členové pravidelně zúčastňují závodů v okolí a v Českém poháru. Také se běžely další závody, kde nás bylo vidět.

Žďár nad Sázavou

Ve Žďáru se jel jak klasický triatlon, tak i sprint a do toho nastoupila Dana Hyláková.
Ačkoliv věkem patří do úplně jiné kategorie, tak přesto zvítězila nejen v té své kategorii, ale také absolutně mezi všemi ženami.

Malá Fatra

Petr Hének absolvoval ultratěžkou Malofatranskou stovku s celkovým převýšením 6500 m na Slovensku a úplně podle představ se mu nepodařila. Do 104km se držel na 2. místě, ale v posledním kopci mu došlo, posledních 6km šel asi 4h a předběhlo ho dost lidi. Skončil nakonec devátý  časem přes 19 hodin. Ale hlavní cíl, uvidět cíl, si splnil. A s tím do tohoto závodu šel.

Sloup

Do Sloupu si zajel vyklusat na Sloupský lesní běh Lukáš Koudelka po sobotním startu na Lulečské šestce. Přesto mu to nedalo a do závodu se pořádně obul. A výsledkem bylo na hodně náročné trati celkové druhé místo.

To jsou asi poslední výsledky tohoto víkendu, tak doufám, že mi nikdo neutekl a na nikoho jsem nezapomněl.