Členové AK Drnovice bojovali o body i v soutěžích na dráze

V neděli proběhly soutěže družstev na dráze žactva i dospělých a opět jsme měli na startu pár želízek. Tak se podíváme, jak se jim vedlo.

Znojmo

Ve Znojmě bylo na pořadu druhé kolo druhé ligy dospělých a tam startovali jen Tomáš Steiner, Veronika Jínková a Denisa Machalová.

Tomáš Steiner běžel 5000 metrů a časem 16:53 skončil pátý.

Veronika Jínková na 3000 m doběhla osmá časem 12:07 a ještě běžela štafetu 4x400 m.

A parádní osobák si zaběhla na 3000 metrů Denisa Machalová. Časem12:16 obsadila desáté místo a urvala jeden bod.

Břeclav

V Břeclavi zase pokračovala soutěž staršího žactva a tady stály na startu Anička Halasová, Iveta Trojancová, Aneta Veselá a Filip Křížek.

Skvěle si vedla Iveta Trojancová. Potvrdila svou formu na 800 metrů časem 2:37,23, doběhla sedmá a zaběhla si osobní rekord na 150 metrů časem 20,97, když vyhrála svůj rozběh.

Anička Halasová si pak vyrovnala výkonem 140 cm osobák ve výšce a do dálky skočila 433 cm.

Aneta Veselá startovala na šedesátce a ve štafetě na 4x300 m, kde běžely i Anička Halasová a Iveta Trojancová.

Filip Křížek si pak otestoval rychlost šedesátce a  na stopadesátce.

Nejen během mimo dráhu je živ člen AK Drnovice nebo člen naší tréninkové skupiny. I na ovál se někdy musí a je to dobře. Není lepší kontroly než výsledky na dráze.