Běhání se svíčkou ve Vyškově se nám vydařilo

První závod Dlouhé míle pro mládež z Vyškovska připravili pořadatelé z AHA Vyškov ve středu na stadionu Za parkem. Letos jako atletický mítink. Ženy mohly běžet 150, 800 a 3000m a muži pak 150, 800 a 5000m. Pro mládež platily kratší tratě dle výběru.

Vyškov

Musím přiznat, že závody na dráze moc netáhnou. Alespoň naše dospělé borce. Nějaká mládež v barvách Orla Vyškov, co se připravuje v naší tréninkové skupině, se na startu ale přece jen objevila. A překvapivě jich bylo dost.

Výborně běžela Stela Tomanová. Na 800 metrů doběhla celkově druhá a v kategorii zvítězila. A potom ještě napálila skvěle 150 metrů.

Iveta Trojancová i přes sádru na ruce letěla jako vítr. Třetí absolutně na 800 metrů a v kategorii pak druhá stejně jako na 150 metrů.

Také Monika Trojancová bojovala jako lvice. Druhá v rozběhu na 800 metrů a ve výborném čase a na 150 m též letěla jako vítr.

Filip Křížek se rovněž neztratil, jak v běhu na 800 metrů kde v rozběhu skončil pátý, tak i ve sprintu na 150 se mu dařilo.

Gabriel Provazník pak zvládl velmi slušně běh na 800 metrů.

No a završil to skvělým sprintem na 150 metrů Matěj Čapek, když v rozběhu drtil své soupeře jako dobře rozjetý vlak.

Abych nezapomněl. Velmi nenápadný na stadionu, ale výkonem výborný byl také Michal Slezáček v běhu na 800 metrů.

Je dobře, že si všichni přišli zazávodit. Kvůli tomu trénujeme. A mrzí mě někteří, co tu odvahu nesebrali.