Pavlína Poláčková ovládla triatlon v Sokolově, Petr a Alena Hénkovi zazářili na Horské výzvě

Pavlína Poláčková ovládla triatlon v Sokolově, Petr a Alena Hénkovi zazářili na Horské výzvě

První smršť výsledků z tohoto závodního víkendu je výčtem fantastických výkonů členů našeho klubu. K tomu se nedá nic víc říct. Posuďte sami!

Sokolov

Český pohár v triatlonu pokračoval v Sokolově. Svoji skvělou formu z posledních závodů zde potvrdila Pavlína Poláčková. S obrovským náskokem zvítězila absolutně mezi všemi ženami, když na tratích 750 metrů plavání, 20 km kolo a 5 km běh rozdrtila veškerou ženskou konkurenci.

Dana Hyláková je na tom také výborně. Svoji kategorii s přehledem vyhrála a obhájila tak i letos prvenství v Českém poháru, který ovládá s přehledem v posledních letech.

Jeseníky

Petr Hének se po zlomenině nohy dostává opět do parádní formy. Společně s Alenou Hénkovou, která si dala první ultra v životě, absolvovali Horskou výzvu v Jeseníkách. V kategorii tandemů na vzdálenost 64 km s přehledem zvítězili.  A navíc v absolutním pořadí skončili na neskutečném šestém místě.

To je fantazie, velká poklona všem, je radost dávat takové úspěchy na naše stránky.