Naše ženy řádily na triatlonu v Hostěrádkách a my pak ve Slatinicích

Naše ženy řádily na triatlonu v Hostěrádkách a my pak ve Slatinicích

Na třetím ročníku Slatinické sedmičky, který je věnován památce naší kamarádky Šárky Krčkové jsme rozhodně nemohli chybět. Ostatně jako pokaždé i v předchozích dvou ročnících. On stejně nikde žádný jiný závod nebyl, jen Horňácká pětadvacítka ve Velké nad Veličkou, kam zamířili opět všichni Halasovi.

Brno – Moravská Slávia

V pondělí vyrazila opět na zdejší pondělní dráhové mítinky Anička Halasová. Ve velkém vedru si zkusila trať 800 metrů a zaběhla ji za 2:41,16.

Přerov

Ovšem ještě před víkendovými závody startoval Tomáš Steiner ve středu večer v Přerově na klasické hodinovce na dráze. V sólo závodě ve velkém vedru to měl rozběhnuté na 18 km, bohužel špatně došlápl před závěrem závodu a pořádně si pochroumal kotník. Tím pádem už nemohl běžet a tak si zapsal výkon 17380 metrů.

Slatinice

Na charitativní akci do Slatinic nás moc nevyrazilo. V podstatě jen tři. A to jsem se musel postavit na start i já, aby nás bylo víc. Mrzí mě to, ale co nadělám.

Nejlépe z nás běžel Lukáš Koudelka, který se opět dostává do výborné formy. Celou trať absolvoval osamoceně, přesto v tréninkovém tempu doběhl absolutně na šestém místě, v kategorii pak skončil pátý a navíc si na této trati vytvořil osobní rekord.

Já doběhl celkově čtrnáctý, protože však šedesátníci vzali závod spíš rekreačně, tak jsem nějak divně vyhrál. Ale to už jen tak zase nebude.

Marie Hynštová také zaběhla slušný výkon. Ve svojí kategorii zvítězila a celkově mezi ženami skončila pátá.

Hostěrádky Rešov

Triatlon v Hostěrádkách je po ruce a stává se oblíbeným testem letních triatlonových závodů pro naše závodníky. Na startu stáli Pavlína Poláčková, Lenka a Petr Hrabovští a také Dana Hyláková.

A mezi ženami se bylo na co opravdu dívat.

Pavlína Poláčková si sice přijela jen zatrénovat, ale přesto zvítězila mezi ženami nad dvacet let a v celkovém pořadí skončila druhá.

Dana Hyláková samozřejmě zvítězila ve svá kategorii a celkově proběhla cílem šestá.

Jen dvě vteřiny za Danou se pak prohnala šachovnicí absolutně sedmá Lenka Hrabovská a v kategorii nad třicet let pak obsadila druhé místo.

Petr Hrabovský potom mezi muži nad třicet let vybojoval čtrnácté místo.

Je vidět, že jsme v polovině prázdnin. Slabší účast, ale s tím se dalo počítat. A výsledky jsou pořád parádní.