Irena Pospíšilová v Lipově třetí v ženách, Anička Halasová pak dvakrát druhá ve svých kategoriích

Irena Pospíšilová v Lipově třetí v ženách, Anička Halasová pak dvakrát druhá ve svých kategoriích

Lipovská desítka patří do Moravsko – Slovenského běžeckého poháru a to je seriál, kde sbírají body pravidelně i členové AK Drnovice, kteří se pak i v konečném hodnocení pohybují mezi nejlepšími ve svých kategoriích.

Tak bylo jasné, že se tam objeví celá rodina Petra Halase.

Hned se podíváme, jak se jim tam dařilo.

Lipov

A to nejdřív zvládli Lipov a pak večer ještě charitativní běh pro Ondru v rámci NightTrailRunu na orlovně ve Vyškově.

V Lipově zahájil Vojta Halas během na 500m a zaběhl velmi slušný čas.

Anička Halasová si pak na trati starších žákyň v podstatě vyrovnala osobák na 800m časem 2:39 a brala 2. místo.

V juniorkách ovšem v prvním kole přišla žaludeční nevolnost a doběhla do cíle na druhém místě.

Anežka Halasová bojovala, snažila se a doběhla celkově dvanáctá v ročníku pak třetí.

Na 14. místě dokončila závod Lenička Pospíšilová.

Lucinka Pospíšilová brala osmé místo, ve svém ročníku ovšem skončila druhá.

Matěj Halas tentokrát ulil start, ale jinak běžel sám a s úsměvem a doběhl jedenáctý.

Irena Pospíšilová na trati 4,3 km ve velmi slušné konkurenci doběhla třetí celkově i v kategorii.

Petr Halas na 10 km v polovině trati držel tempo pod 40 min, což se sice nepovedlo, ale i tak zaběhl výborný výkon a skončil osmý v kategorii.

No a na zpáteční cestě ještě zvládli ve Vyškově charitativní běh pro kamaráda Ondru Dudu. Běželi všichni, Matěj Halas zvládl celou 800m trať bez zastavení a ještě u toho vykládal.

Opět jsme se neztratili. Je prostě vidět, že AK Drnovice už má své jméno a stojí za námi vždy výborné výsledky.