Honza Koutný zvítězil na Brněnském běžeckém poháru v Jehnicích

Honza Koutný zvítězil na Brněnském běžeckém poháru v Jehnicích

Na zahajovací závod Brněnského běžeckého poháru do Brna Jehnic, kde se běžel závod O pohár Jehnic a zároveň i jako Běh 17. listopadu, se tradičně vydali bratři Koutní. Ale stáli tam na startu i další borci od nás nebo mládež z naší tréninkové skupiny.

Tak se podíváme, jak si vedli

Skvělý Honza Koutný s obrovským náskokem zvítězil mezi mladšími žáky.

Stela Tomanová pak skončila druhá ve stejném čase jako vítězka její kategorie.

Ondra Koutný po bojovném výkonu ve starší přípravce doběhl na sedmém místě.

Michal Hrabovský pak dokázal doběhnout na čtvrtém místě ve své kategorii.

A v nejmladší kategorii dívek Sabinka Havlíčková se v davu dětí dostala do cíle na 22. místě.

Ve speciální kategorii pak Vojta Halas skončil na druhém místě.

Mezi dospělými se na trať vydala Irena Pospíšílová. V ženách doběhla na jí vůbec nevyhovující trati čtvrtá.

Lenka Hrabovská si závod také kontrolně zaběhla a do cíle se dostala jako devatenáctá.

Stejnou trasu běžela také Denisa Machalová a mezi juniorkami doběhla osmá.

Mezi muži si vedl výborně Petr Hének. V našlapaném závodě vybojoval sedmé místo.

Tréninkově si zkusil tuto nepříjemnou trať také Patrik Bejček. Doběhl v kategorii nejmladších mužů na 26. místě.

Kousek za ním jako třicátý v kategorii proběhl cílem Petr Hrabovský.

I v obrovských davech běžců jsme se tedy neztratili. Je nás pořád vidět. Tak jedeme dál.